ענת מטיאש, דיאטנית קלינית מוסמכת ומדריכת כושר MPH

054-2224646

דיאטנית ילדים נוער ומשפחות

המועדון שלנו מהווה מסגרת חווייתית ואיכותית כשהמטרה שלנו היא אורח חיים בריא. אנחנו דוגלים בשיטה של צוות רב מקצועי הכולל דיאטנית ילדים, מדריכת כושר מוסמכת ופסיכולוגית המלווה בהדרכת הורים.

המועדון שלנו מציע  מגוון פעילויות לילדים ונוער הכוללים חוגי תזונה וכושר לילדים נוער, תוך ליווי של צוות רב מקצועי המלווה את הילד ומשפחתו בנוסף לתמיכה יומיומית שניתנת למטופל. 

המרכז שלנו מציע גם ייעוץ מקצועי לספורטאים הניתן ע"י ענת, דיאטנית ספורטאים מובילה ומאמנת כושר, מרצה ומייעצת לטריאתלון ונבחרות ספורט שונות. 

יש לנו מגוון פעילויות לבתי הספר מיסודי ועד חטיבה ותיכון הכולל, סדנאות תזונה לילדים ונוער, קבוצות תזונה וכושר, הרצאות והפעלות בבתי הספר.

בנוסף, הפעלות וימי בריאות לגני ילדים כולל ייעוץ תזונתי להורים ולצוות הגן תוך קיום קשר וליווי רציף עם הגננות / ההורים בכל נושא תזונת הילדים.

אנו דוגלים בכך ששינוי תזונתי מיטבי צריך לכלול גם את סביבת המטופל ולכן אנו מציעים גם ייעוץ תזונתי משפחתי.

ענת דיאטנית קלינית מוסמכת בעלת תעודה מטעם עתיד לטיפול בהפרעות אכילה ומתמחה בתזונת ילדים ובנוסף בעלת ניסיון של 20 שנה בעבודה עם צוות רב מקצועי.
הטיפול בהפרעות אכילה ניתן בליווי של פסיכולוגית המתמחה גם היא בהפרעות אכילה ויחד אנו מציעות טיפול שימנע הידרדרות, טיפול ואבחנה בזמן שעשויים להציל חיים.

 

חייגו 054-2224646
או מלאו הפרטים ונחזור אליכם
אנא שתפו בפייסבוק שלכם

סדנאות, הרצאות וימי בריאות

יש הרבה דרכים חוויתיות להעביר וללמד את הילדים, משפחה, חברים, ועובדים שלכם את חשיבות אורח חיים בריא, תזונה נכונה וכושר...

הפרעות אכילה ומחלות

במרכז שלנו ניתן לקבל ייעוץ קליני לירידה במשקל במצבים קליניים שונים, השמנת יתר, סוכרת, יתר לחץ דם ועוד, וזאת בהתאם...

ספורט, תזונה וכושר

המרכז שלנו מספק ייעוץ לספורטאים העוסקים בפעילות חובבנית ותחרותית. היעוץ מתמקד באבחון הרכב הגוף, ניתוח הפעילות, התאמת...